Zdrowy fast food? Kurcze Pieczone udowadnia, że to możliwe!

[REKLAMA]

Fast food to formuła jedzenia stworzona w odpowiedzi na potrzeby konsumentów. Żyjemy coraz szybciej i mamy coraz mniej czasu, dlatego coraz częściej szukamy czegoś, co zaspokoi nasz głód zanim wrócimy do domu. Pomysł był prosty- ma być szybko, tanio i wygodnie. Koncepcja okazała się „strzałem w dziesiątkę”, a kolejne sieci szturmem zdobywały rynek gastronomiczny.

Wzrost świadomości konsumentów sprawił, że zaczęły pojawiać się pytania o wartość serwowanych dań. Wielkie sieci przyzwyczaiły nas do słabej jakości posiłków, co wpłynęło na to jak postrzegany był fast food. Tymczasem dopasowując się do oczekiwań klientów, restauracje dbają obecnie nie tylko o szybkość podania jedzenia. Szczególną uwagę poświęca się komponowaniu wartościowych, zdrowych posiłków, które zaspokoją nie tylko głód, ale dostarczą też składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sieci takie jak Kurcze Pieczone od zawsze stawiają na to, co dobre wiedząc, że to co jemy wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i żeby czuć się zdrowo, musimy też zdrowo jeść.

Szybko i zdrowo? To możliwe!

Kurcze Pieczone to sieć małej gastronomii, jej flagowym daniem jest niepowtarzalny w smaku kurczak z rożna. Sieć nieustannie zaskakuje łamiąc wszelkie stereotypy. Chociaż menu i formą działania wpisuje się w koncepcję „fast-food”, od niemal ćwierć wieku udowadnia, że można jeść szybko, tanio i smacznie, ale przede wszystkim…zdrowo! Jak to możliwe?

  • Kiedy sieć nieustannie rozwija się dopasowując działania do potrzeb swoich klientów, jej polityka od lat pozostaje niezmienna: firma stawia tylko na najlepsze, naturalne składniki, nie stosuje sztucznych mieszanek, ani chemicznych ulepszaczy smaku. Dlatego klienci wiedzą, że nie muszą obawiać się o to, co jedzą decydując się na danie z menu, Kurcze Pieczone wierzy w jedzenie bez konserwantów.
  • Starannie wyselekcjonowany drób, który jest głównym składnikiem dań w menu, pochodzi tylko od sprawdzonych hodowców i spełnia rygorystyczne wymogi sieci. To sprawia, że na tle konkurencji wyróżnia się jakością i smakiem. Klienci mają pewność, że danie na które się zdecydują, będzie nie tylko wyjątkowo smaczne, ale dostarczy im również potrzebnych wartości odżywczych- drób jest między innymi źródłem pełnowartościowego białka i witamin z grupy B, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu, a zawarty  w nim kolagen sprzyja poprawie kondycji skóry.
  • Od niemal 15 lat funkcjonuje własny zakład przetwórczy sieci, gdzie sprawuje się nieustanną kontrolę nad jakością sprzedawanych produktów. Wszystko co trafia do lokali Kurcze Pieczone musi spełniać najwyższe standardy, które firma wyznacza od samego początku swojej działalności. Klienci otrzymują gwarancję świeżości i niepowtarzalnego smaku.

Kurcze Pieczone obala mity

Nie możemy zmienić tego, że żyjemy szybko i cenna jest dla nas każda chwila, dlatego i na jedzenie nie chcemy długo czekać. Warto jednak pamiętać, że chodzi przede wszystkim o zdrowie, dlatego posiłek powinien być smaczny i pełnowartościowy. Nie warto wyciszać głodu „byle czym”, bo puste kalorie i tak nie zapewnią nam uczucia sytości na długo. Nawet szybki obiad może dostarczyć nam potrzebnych wartości odżywczych.

Kurcze Pieczone posiada bardzo szeroki asortyment dań, oprócz kurczaka z rożna oferuje też burgery, tortille, zapiekanki, sałatki i dania obiadowe. To świetne rozwiązanie, bo każdy znajdzie coś dla siebie i może zdecydować na co ma ochotę wiedząc, że będzie to zdrowy wybór. Właśnie ta różnorodność sprawia, że kolejne pokolenia wybierają to, co najlepsze: w wykonaniu Kurcze Pieczone każdy posiłek staje się połączeniem niepowtarzalnego smaku i najwyższej jakości.

Kurcze Pieczone od lat obala mity dotyczące fast foodów i udowadnia, że można dopasować się do potrzeb rynku nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze: własnej misji. Mimo nieustającej konkurencji i przeszkód, sieć nadal stawia przede wszystkim na jakość i naturalne składniki. To jeden z powodów dla których z powodzeniem od lat podbija podniebienia konsumentów. Wyśmienity kurczak z rożna nadaje się nie tylko na szybką przekąskę, ale często gości też na rodzinnych stołach jako danie główne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*