Jedz mniej, ale smaczniej!

Nowa kampania Roleski, z udziałem Sonii Bohosiewicz, zachęca konsumentów do próbowania, eksperymentowania w kuchni, skupiania się na smaku i jakości, a nie ilości spożywanego jedzenia.

Od ponad 40 lat rodzinna firma Roleski koncentruje się na jakości wytwarzanych produktów. Jej gwarantem przez lata stało się nazwisko założycieli i właścicieli firmy, którzy również jako konsumenci nieustannie czuwają nad ich renomą. Na etapie projektowania nowych wyrobów, szczególna uwaga poświęcona jest smakom. Przy ich kreowaniu zespół kieruje się sugestiami konsumentów, na które firma od lat jest niezwykle otwarta.

I tak powstały linie Sosów Street Food, dzięki którym można cieszyć się smakami potraw serwowanych w Food Truck’ach i knajpkach zlokalizowanych w różnych zakątkach świata. Cieszące się ogromną popularnością Sosy Ostre i Sosy Bardzo Ostre, wyprodukowane z dodatkiem najostrzejszych papryczek dostępnych na rynku, produkty BIO zawierające składniki pochodzące z certyfikowanych, ekologicznych gospodarstw, czy najnowsze Sosy BBQ i Sosy Jogurtowe, a także musztardy i ketchupy nie zawierające cukru. Słodkie, gęste, sałatkowe, do mięs, kanapek, z majonezem, warzywami, czosnkiem, sezamem. Bez glutenu i konserwantów.

W nowej kampanii marka podkreśla, że niekoniecznie trzeba zjeść dużo, żeby poczuć pełnię smaku. Nie ma potrzeby gromadzić zapasów, żeby być przygotowanym na każdą kulinarną ewentualność. Dlaczego? Ponieważ sposobem na wyjątkowy smak potrawy i nudę kulinarną są produkty Roleski! Zgodnie z przesłaniem „Nie jedz nudno, jedz ciekawiej”.

W rodzinnej firmie panuje przekonanie, że produkty z logo Roleski pomogą zamienić zapasy w pyszne danie. Jeść smacznie, eksperymentować w kuchni, kupować z głową. Próbować, smakować, otworzyć się na nowe! W kampanii „Jedz mniej, ale smaczniej”, marka zachęca do przemyślanych zakupów, kierując uwagę konsumentów na smak i jakość, a nie na ilość.

Zaangażowana do kampanii aktorka sama uwielbia gotować i chętnie dzieli się swoimi kulinarnymi poczynaniami i przepisami w mediach społecznościowych, pokazując, że przygotowanie smacznych i ciekawych potraw może być przyjemne i nie musi zajmować całego dnia, a nawet najbardziej egzotyczne smaki możemy bardzo łatwo odtworzyć we własnej kuchni dzięki szerokiej ofercie produktowej Roleski.

Z wykorzystaniem produktów Roleski, każde kulinarne wyzwanie będzie proste do zrealizowania i każdy będzie mógł zostać szefem kuchni w swoim domu, wyczarowując coś wyjątkowego z nawet najprostszej potrawy. Ponieważ Roleski zmienia punkt jedzenia!

 Więcej na @roleskipl

#JedzMniejAleSmaczniej

#NieJedzNudnoJedzCiekawiej

#RoleskiZmieniaPunktJedzenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*