Wygodny, smaczny i zdrowy sposób na odchudzanie

Chcesz odżywiać się w sposób racjonalny, aby mieć zgrabną, wysportowaną sylwetkę, a przy tym jeść naprawdę zdrowo? Nie jest prawdą, że żeby być fit, trzeba katować się dietami i wylewać litry potu na siłowni. Oczywiście aktywność fizyczna mocno pomaga, aczkolwiek podstawą jest zrównoważona dieta. Dziś nie musisz jednak wydawać setek złotych na dietetyka i specjalne produkty w sklepach. Wystarczy, że postawisz na pełnowartościowy i zbilansowany posiłek SUPERSONIC Food Powder. Sprawdzamy, co kryje się pod tym terminem.

SUPERSONIC Food Powder – co to takiego?

Jak możemy przeczytać na supersonicfood.com, SUPERSONIC Food Powder to zdrowy, pełnowartościowy doskonale zbilansowany posiłek roślinny do przyrządzenia w formie koktajlu. To produkt, za którego stworzeniem stoją wysokiej klasy naukowcy, a przede wszystkim dietetycy. Dlatego dostarcza on do organizmu białka, węglowodanów złożonych, zdrowych tłuszczów w formie bioestrów, błonnik, a także aż 26 miko- i makroelementów. Oczywiście wszystkie te składniki trafiają do organizmu w optymalnych ilościach.

SUPERSONIC Food Powder jest wolny od składników pochodzenia zwierzęcego, stąd jest to produkt stworzony także z myślą o weganach. Co więcej, jest on w pełni bezpieczny dla osób, które nie tolerują laktozy. Nie zawiera w sobie żadnych sztucznych słodzików oraz białego cukru. Cały produkt został stworzony m.in. z płatków owsianych, białek roślinnych (m.in. grochu, ryżu, dyni, konopi), hiszpańskiej szałwii (chia), siemienia lnianego, korzenia macy, morszczynu pęcherzykowatego, bioestrów kwasów omega 3-6-9 oraz wyjątkowych drożdży yarrowia lipolytica.

To produkt dla osób, które chcą odżywiać się w sposób zdrowy i ekologiczny, a zarazem znają znaczenie ochrony środowiska. Wszystkie składniki SUPERSONIC Food Powder powstają bowiem z optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów, aby zminimalizować negatywny wpływ na otaczające nas środowisko.

SUPERSONIC Food Powder jako źródło posiłków pełnoprawnych i międzyposiłków

Każdy pojedynczy posiłek SUPERSONIC Food Powder zawiera w sobie jedynie 413 kcal. Co istotne, można spożywać ten produkt nie tylko jako posiłek pełnoprawny, ale też międzyposiłek w zależności od preferencji. Najważniejsze, że jest to produkt, który pozwala w łatwy sposób kontrolować kalorie. Jedna pełna porcja to lekkostrawny i sycący posiłek, który zaspokaja potrzeby organizmu nawet do 4 godzin.

W jednym opakowaniu znajdziemy aż 15 pełnych porcji produktu, a dodatkowo również pudełko roślinnych estrów kwasów tłuszczowych omega 3-6-9. Wystarczy wymieszać dwie miarki produktu i saszetkę SUPERSONIC Liquid w 400 ml wody, napoju roślinnego czy mleka. Można to zrobić łyżką, trzepaczką, mikserem lub dla większej wygody skorzystać z dodawanego do zamówienia shakera. Jedno opakowanie produktu zawiera aż 15 takich pełnowartościowych, zbilansowanych posiłków.

Jeśli SUPERSONIC Food Powder ma nam posłużyć jako międzyposiłek, w opakowaniu znajduje się aż 30 jego porcji. W takiej sytuacji wystarczy wymieszać z wodą, mlekiem lub innym napojem roślinnym jedną porcję produktu.

Wydaje się, że SUPERSONIC Food Powder może zrewolucjonizować rynek pełnowartościowych posiłków. Jest znakomitym produktem, który z pewnością spełni się wśród osób aktywnych, które chcą odżywiać się zdrowo i mieć zbilansowany bilans kaloryczny. Zwłaszcza że jest dostępny w wielu różnych smakach (m.in. kokos, wanilia, słony karmel, truskawka, kawa, belgijska czekolada).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*