Plakat na ścianę? Czy to dobra dekoracja do mieszkania studenckiego?

Na pewno wielu studentów i studentek zastanawia się jak w niedrogi i szybki sposób ozdobić ściany wynajmowanego mieszkania. Dekoracja powinna być nie za droga, łatwa do instalacji i usunięcia.

Naszą odpowiedzią są piękne plakaty na ścianę

Plakaty na ścianę produkowane przez bluebird-design są świetnym wyborem również dla studenta i studentki. Firma działa na rynku polskim i europejskim od kilku lat, została założona przez grupę ludzi, którzy swoje zawodowe życie związali z grafiką, wzornictwem oraz  drukiem w różnych technologiach (druk cyfrowy UV, druk fleksograficzny, druk lateksowy). W sklepie bluebird odnajdziecie tysiące różnych wzorów pogrupowanych na różne kategorie (plakaty do salonu, plakaty do kuchni, plakaty mapy, plakaty abstrakcyjne i wiele, wiele innych).

Oryginalne wzory, autorskie pomysły, szczypta ciekawej sztuki

Na szczególną uwagę zasługują autorskie plakaty na ścianę z kategorii plakatu abstrakcyjnego. Są to bardzo ciekawe kreacje, które nie tylko w oryginalny sposób ozdobią Twoją ścianę, ale również dają się  interpretować na tysiące różnych sposobów. Dekorując swoją przestrzeń takim właśnie plakatem możesz być pewien, że nie znajdziesz go na tysiącu innych ścian. Plakat na ścianę z kolekcji blubird-design jest inspirowany zarówno sztuką popularną, jak i scenami z życia codziennego. W kreacji często wykorzystywane są kolaże czerpiące ze sztuk różnorakich: od fotografii po szkic graficzny.

Plakat na ścianę- sposób montażu

Plakaty na ścianę to najłatwiejsze w montażu dekoracje domowe. Plakat może być instalowany bezpośrednio na ścianę przy pomocy dwustronnej taśmy klejącej, może być również obramowany i zawieszany na ścianę w ramce. W naszym sklepie odnajdziesz dużą ilość ram do plakatów w wielu odcieniach i kolorach oraz z różnych materiałów. Instalowanie plakatu w ramie niesie ze sobą dużą korzyść w postaci zabezpieczenia plakatu przed działaniem czynników zewnętrznych, co umożliwia ich zawieszenie w kuchni, czy w łazience. Dla tych, którzy preferują jeszcze większe bezpieczeństwo dla swojego produktu, co bywa konieczne przy ekspozycji zewnętrznej proponujemy plakaty wydrukowane na materiałach syntetycznych, np. na cienkim, białym PCV.

Bluebird-design- Twoje plakaty na ścianę

Nasze plakaty dostępne są na stronie www.bluebird-design.com. Zapraszamy do  jej odwiedzenia. Bardzo często organizujemy specjalne promocje. Podczas ich trwania możliwy jest zakup naszych plakatów ze specjalną promocyjną zniżką.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*