Dlaczego warto odwiedzić restaurację Stara Izba?

[REKLAMA]

Tradycyjne jedzenie wcale nie musi być nudne. Dowód? Restauracja Stara Izba, w której serwowane dania wyraźnie nawiązują do klasyków rodzimej kuchni, a jednak zaskakują ciekawym smakiem i oryginalnymi pomysłami. Czego można się spodziewać odwiedzając to miejsce?

Dobrze znane, a jednak nowe

Zupa pomidorowa, pieczone mięso, pierogi… Każdy zna te potrawy, ale choć tak są powszechne, to nie zawsze smakują na tyle dobrze, by chciało się ich skosztować jeszcze raz. Innego zdania mogą być goście Starej Izby – jadłospis restauracji to oryginalna mieszanka polskiej kuchni z bardziej egzotycznymi smakami.

Ważną częścią menu są dania mięsne i rybne, ale to jeszcze nie znaczy, że wegetarianie nie mają w czym wybierać. Oferta restauracji obejmuje pyszne dania sezonowe, przygotowywane ze świeżych warzyw i owoców, a smaki ulubionej pory roku można zatrzymać na dłużej dzięki przetworom od szefa kuchni, do kupienia na miejscu.

W świąteczne dni można liczyć na specjalne menu, a jeśli ktoś woli bawić się w domowym zaciszu, wystarczy zamówić ulubiony zestaw na wynos.

Smakołyki robione na miejscu

Przetwory, które można kupić w Starej Izbie, przygotowywane są osobiście przez pracowników restauracji. Na tym jednak propozycje się nie kończą. Domowej roboty są także mięsa oraz wędliny z miejscowej wędzarni, a w weekendy można skosztować chleba z ciasta własnego wyrobu, prosto z pieca, w rozmaitych wariantach.

Sporą atrakcją dla gości jest restauracja na świeżym powietrzu, otwarta nawet zimą. Wszystkie serwowane tam dania są świeże, robione w piecu albo na grillu, dodatkowym urozmaiceniem jest ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz rozgrzewające napoje.

Jak znaleźć Starą Izbę?

Stara Izba to część Rancho pod Bocianem, dużego ośrodka wypoczynkowo-konferencyjnego. Rancho leży w Przypkach, około 20 minut drogi od Warszawy. Restauracja jest otwarta dla gości w każdy weekend oraz dni świąteczne, jak Tłusty Czwartek, Dzień Kobiet czy Walentynki. Warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce, drogą mailową albo telefonicznie.

W restauracji jest możliwość zamówienia posiłku z dowozem. Oferta na wynos obejmuje także dania świąteczne, z okazji Wielkiej Nocy oraz Bożego Narodzenia – lista świątecznych dań jest dostępna na stronie internetowej restauracji, a sposób dostarczenia przygotowanych potraw można ustalić osobiście z pracownikiem restauracji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*