Hurtownia gastronomiczna hybryda-gastro.pl

[REKLAMA]

Sklep hybryda-gastro.pl to sklep oferujący profesjonalny sprzęt gastronomiczny, który jest niezbędny nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale również w sklepach spożywczych, cukierniach, piekarniach, rzeźniach i zakładach przetwarzających żywność. Hurtowania gastronomiczna już od lat dostarcza doskonały sprzęt do firm i przedsiębiorstw na terenie całej Polski, dbając o zadowolenie każdego klienta. Dodatkowo oferujemy pełny serwis i fachowe doradztwo w zakresie doboru idealnego sprzętu do wyposażenia danego lokalu. W naszej ofercie między innymi:

Piec konwekcyjno parowy

To urządzenie, które zapewnia doskonałą wilgotność i smak potraw. Nadaje się zarówno do pieczenia, jak również gotowania najróżniejszych potraw, które nie tracą żadnych wartości odżywczych i dodatkowo zyskują doskonałą konsystencję, dzięki działaniu pary. Liczne programy i dodatkowe udogodnienia w piecu konwekcyjno parowym niwelują konieczność ciągłego doglądania potraw, co znacznie ułatwia przygotowanie posiłków i skraca czas oczekiwania.

Zmywarka kapturowa

Urządzenie niezbędne w każdym lokalu nie tylko gastronomicznym. Efektywne mycie i 90 stopniowe wyparzanie pozwala zachować wszelkie standardy sanitarne, co w przypadku kontaktu z żywnością jest niezwykle istotne. Nasze zmywarki wystarczy dobrać do wydajności i potrzeb lokalu, by oszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. To urządzenia, które nadają się do mycia dużych garnków, pojemników i tac.

Piec do pizzy

Piec do pizzy odpowiada nie tylko za sam wypiek, ale wpływa również na smak ciasta i pizzy. Szeroki wybór urządzeń o najróżniejszej wielkości i pojemności pozwala dobrać piec idealny zarówno dla małych jak i dużych lokali. Nie mniej istotne jest samo zasilanie. Dlatego oferujemy Państwu zarówno piece zasilane elektrycznie, jak również na gaz.

Szafy chłodnicze

Odpowiednie chłodzenie potraw i przechowywanie produktów spożywczych jest podstawą smacznych i zdrowych posiłków. Dlatego w żadnym lokalu, sklepie nie może zabraknąć szafy chłodniczej. Zarówno urządzenia jednodrzwiowe, jak i dwudrzwiowe są niezwykle trwałe i pojemne, a stal nierdzewna zapewnia doskonałą sterylność i łatwość czyszczenia. W naszej ofercie również szafy przeszklone, które pozwolą wyeksponować produkty.

Zmywarki do garnków

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne do garnków to urządzenia wielkogabarytowe, które znacznie usprawniają proces mycia dużych naczyń, w tym garnków i tac. Wysoka temperatura zapewnia sterylną czystość pojemników, co pozwala zachować właściwe środki higieny i czystości. Sprawdź pełną ofertę naszych produktów na hybryda-gastro.pl

Zapraszamy do współpracy

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: [email protected]

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

 

Źródło zdjęcia:pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*