Garnki Silit, czyli nowa technologia wkracza do kuchni

[REKLAMA]

Kuchnia to bez wątpienia jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym mieszkaniu. Między innymi dlatego, że to właśnie tam przygotowuje się przeznaczone do konsumpcji posiłki. No właśnie, skoro jesteśmy już przy gotowaniu potraw, niezbędne są do tego odpowiednie narzędzia. W każdej kuchni znaleźć się muszą m.in. garnki. Czym charakteryzują się te z najwyższej półki?

Jak się okazuje zakup garnków to nie taka prosta sprawa. Jest to inwestycja na lata, a więc warto ją dobrze przemyśleć i postawić na produkty, z których korzystać będzie można wystarczająco długo. Sam wybór jest natomiast naprawdę szeroki. Wyróżnić można garnki ze stali nierdzewnej, żeliwne, aluminiowe, szklane, miedziane, z powłoką teflonową, ceramiczną, emaliową i tytanową czy… garnki silarganowe, które systematycznie zdobywają coraz szersze grono zwolenników.

Czym są garnki silarganowe?

Wiele Pań domu być może o takich garnkach nawet nie słyszała. Skoro tak na wstępie odsyłamy do jednego z takich zestawów, któremu dokładniej przyjrzeć się można pod linkiem https://www.tylkostylowe.pl/garnki-silit. Wracając natomiast do samego materiału, Silargan to technologia iście współczesna, która opatentowana została przez niemiecką firmę Silit. Co charakteryzuje takie garnki?

Doskonałe właściwości użytkowe

Garnki, które chce mieć dziś w domu każda kobieta, muszą mieć doskonale właściwości użytkowe. Nie inaczej jest również z garnkami firmy Silit. Zacząć należałoby od tego, że są one niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Poza tym, a co nie mniej ważne, są one również łatwe w utrzymaniu w czystości. Nikt nie lubi szorować garnków po przygotowaniu ulubionego gulaszu czy innej pyszności. Tym bardziej że może to oznaczać uszkodzenie ich powłoki. Tu nie będzie takiej potrzeby. Dodajmy jeszcze, że na funkcjonalność tych garnków wpływa dystansowy system montażu stalowych uchwytów, który zabezpiecza je przed nagrzewaniem czy system regulowanych otworów umożliwiający odlewanie płynów. Pośród oferty garnków Silit znaleźć można klasyczne, okrągłe garnki, ale również coś do kuchni w pełni nowoczesnych. W jadalniach, gdzie dominują linie proste, dobrze odnajdą się garnki kwadratowe. Zobaczyć można je w zestawach zaprezentowanych na stronie https://www.tylkostylowe.pl/garnki-silit-quadro.

Bez niklu! Idealne dla alergików!

Na garnki silarganowe warto również spojrzeć z punktu widzenia niklu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest na nikiel uczulonych. Statystyki mówią, że alergia taka dotyka 17 proc. osób dorosłych i 8 proc. dzieci. Bardzo możliwe więc, że również Wam lub komuś z Waszych bliskich nikiel także przeszkadza. W tym przypadku nie ma to wielkiego znaczenia, ponieważ garnki Silit niklu są pozbawione i tym samym w pełni bezpieczne dla alergików.

Podsumowanie

Nie ulega więc żadnej wątpliwości, że garnki silarganowe będą szybko zyskiwać na popularności. Nie dziwi też ich coraz szersza dostępność. Jak wszystkie inne garnki nabywać można je pojedynczo. Chcąc mieć zestaw w pełni praktyczny na każdą okoliczność lepiej jednak pomyśleć o całym komplecie. Zainteresowanym opcji kolorystycznych i wariantów na pewno nie zabraknie. Wykonane są one między innymi z pokrywami szklanymi (https://www.tylkostylowe.pl/garnki-silit-quadro-red-zestaw-garnkow-4-el-z-rondlem), jak i , metalowymi, co widać na przykładzie oferty dostępnej na https://www.tylkostylowe.pl/garnki-silit-nature-black-komplet-garnkow-4-el

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*