Kupuj i zarabiaj. Cashback za zakupy również w sklepach z żywnością

[REKLAMA]

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że zakupy internetowe cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Jeśli również często kupujesz online, teraz masz możliwość zwrotu części gotówki wydanej na zakupy. Możesz otrzymać zwrot z wielu różnych sklepów, w tym tych od artykułów spożywczych, aptek czy serwisów zamawiania jedzenia.

Czym jest cashback za zakupy?

Cashback jest zwrotem za zakupy zrealizowane przez Internet. Najlepszym serwisem, który pozwala obecnie na takie zwroty, jest cashgoback.pl i właśnie na jego ofercie skupimy się w tym artykule, zwłaszcza że ma on bardzo szeroką ofertę sklepów z jedzeniem i innymi produktami z tej kategorii.

Tak więc cashgoback.pl ma umowy podpisane ze sklepami internetowymi, dzięki czemu dostaje prowizje za pieniądze zostawione przez klientów, którzy zrobią zakupy zarejestrowani z linka partnerskiego. Później tą prowizją serwis dzieli się ze swoimi użytkownikami, dzięki czemu zyskują na tym obydwie strony.

Oczywiście ceny produktów z tego powodu wcale nie są wyższe. Sklepy nie mają bowiem celu podwyższać cen, ponieważ również zyskują na takiej transakcji. Mimo iż muszą zwrócić część swoich środków dla serwisu, to ten sprowadza im nowych klientów.

Ile sklepów jest w systemie cashgoback.pl?

Co kluczowe, w systemie jest zarejestrowanych bardzo wiele sklepów. Obecnie jest ich ponad 1000, a to nie wszystko, ponieważ każdego miesiąca ich portfolio się poszerza. Przy takiej liczbie sklepów internetowych oczywiście są to punkty z bardzo różnych kategorii (Aliexpress i zagraniczne; Biuro, firma i oprogramowanie; Dom i ogród; Dla dzieci; Elektronika; Moda, dodatki i kosmetyki; Motoryzacja; Sport i hobby; Turystyka i podróże; Kredyty, pożyczki i ubezpieczenia; Jedzenie i zdrowie).

Nas oczywiście najbardziej interesuje kategoria „Jedzenie i zdrowie”. Znajdziemy w niej bardzo różne sklepy, a wśród nich: Aliexpress, Allegro, Pyszne, Lidl e-sklep, KFC, Groupon, Dominium, i-APTEKA.pl, coś dla zdrowia, Konesso, Biogo, iHerb.com INT, Bee, Organis, Polski koszyk, MyHeritage, Stragan Zdrowia, Sklep Agnex, Z NATURY ZDROWIE, Myprotein, Muscle Power, mygiftdna, Sięgaj po Zdrowie, KalkulatorKalorii.net, Molpharma, Cukrówka, YFOOD.PL, BIOLINEA, Magiczne Indie, Świeżo Palona, Trendy Opticians, Foods by Ann, Dolina Lawendy, Szczypta Świata, Bodypak, sklepmedicast.pl, ChocoBox, Wild Alchemy, Keloo.store, Woda Redox, Naturla, Liki24.

Prowizje są różne i wynoszą od kilku do kilkudziesięciu procent. Środki z prowizji są wypłacane bezpośrednio na konto bankowe użytkownika zarejestrowanego w cashgoback.pl.

Jak skorzystać z prowizji w cashgoback.pl?

Samo korzystanie z systemu jest naprawdę proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się w systemie na  https://cashgoback.pl. Następnie zaloguj się do serwisu i wyszukaj interesujący Cię sklep na liście dostępnych podmiotów. Teraz wystarczy, że klikniesz przycisk kierujący Cię do sklepu i jak zwykle zrealizujesz zakupy.

Później możesz już cieszyć się tańszymi zakupami i zwrotami na swój rachunek bankowy. To jednak nie wszystko, bo jeśli zarejestrujesz się w powyższego linka, możesz otrzymać całkowicie darmowe 5 złotych na start.

Dodatkowo możesz też skorzystać ze specjalnej wtyczki internetowej. Za korzystanie z wtyczki nie tylko dostaniesz kolejne 5 złotych. Co ważniejsze, będzie Cię ona informować o tym, że w danym sklepie możesz otrzymać cashback.

Bez wątpienia rejestracja w systemie cashgoback.pl niesie w sobie same korzyści. Zastanów się, jak często robisz zakupy przez Internet i oblicz, jaką kwotą w złotówkach może być Twój cashback. Pamiętaj, że wysokość prowizji to nawet kilkadziesiąt procent kwoty zrealizowanych zakupów!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*