Hurom H100 – innowacyjna wyciskarka do owoców i warzyw

[REKLAMA]

Jesteście miłośnikami zdrowego stylu życia? Skoro tak, z pewnością lubicie naturalne soki. Te dostępne w sklepach pełne są cukrów, co oznacza, że lepiej trzymać się od nich z daleka. O wiele lepszym wyborem są soki przygotowane własnoręcznie. Jeśli lubicie przygotowywać takie napoje, dobrze powinna być Wam znana marka Hurom. Koreańczycy to mistrzowie tworzenia takich urządzeń. Wykonują je od roku 1974, a ich najnowszym produktem jest innowacyjna wyciskarka Hurom H-100.

Elegancka i prosta w użytkowaniu

Co wyróżnia ten model na tle innych wyciskarek? Wystarczy wspomnieć o tym, że została ona stworzona z dwóch znakomitych wyciskarek, jakimi niewątpliwie były modele One Stop i Alpha Plus. Dzięki temu wyciskarka jest prosta w użytkowaniu, łatwa w czyszczeniu, a jednocześnie bezpieczna. To wszystko przy nienagannym wyglądzie i naprawdę pięknej stylistyce, dzięki czemu doskonale wpasuje się w każdą kuchnię. Sposób użycia wyciskarki H-100 doskonale ukazuje poniższy materiał wideo.

.

Podwójne filtry i nowoczesna technologia

Podobnie jak w modelu Alpha Plus, wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-100 została stworzona w oparciu o innowacyjną technologię, dzięki czemu wyciskanie owoców i warzyw jest jeszcze efektywniejsze. Dlaczego jest to tak istotne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Im lepiej wyciśnięte produkty, tym sok bogatszy jest w witaminy i składniki odżywcze, a więc zwyczajnie zdrowszy.

Wszystko dzięki wykorzystaniu metody podwójnych filtrów, które dodatkowo są także łatwe w czyszczeniu, a ich mycie trwa jedynie pięć sekund. Nie ma na rynku drugiej takiej wyciskarki. Żaden inny sprzęt nie jest tak prosty w czyszczeniu, jak jest to w modelu H-100.

Prosta obsługa

W wyciskarce Hurom H-100, o której więcej dowiedzieć się możecie ze strony producenta https://hurom.pl, zastosowano również ulepszony otwór wlotowy. Dzięki podwójnemu lejkowi wlotowemu do wyciskarki bez problemu można włożyć dłuższe marchewki, jak i krótsze, drobne truskawki lub jagody. Możliwości tego urządzenia są więc w zasadzie niczym nieograniczone. Tym bardziej że przetwarzać można w nim produkty premium, a w tym sorbety czy lody.

Innowacyjne dodatki

Dodatkowo w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom H-100 zastosowano również kilka ciekawych dodatków. Przekłada się to między innymi na prosty montaż i demontaż, który został tu sprowadzony do minimum. Złożenie i rozłożenie wyciskarki jest szybkie i intuicyjne, co przekłada się też na łatwe czyszczenie poszczególnych elementów tego urządzenia.

Nie sposób nie wspomnieć też o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Nie ma tu noży oraz innych ostrych elementów, co zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania, ale też mycia. W łatwiejszym montażu misy pomagają natomiast praktyczne rowki. Ponadto nie ma ona też zagłębień i wypustek, co przy dodatkowej uszczelce przy wałku ślimakowym sprawia, że miąższ nie zalega na dnie misy. Zainteresowani tą innowacyjną i niezawodną wyciskarką, którzy chcą mieć w swojej kuchni najlepszy sprzęt do samodzielnego przygotowania soków, znajdą ją w sklepie pod adresem https://sklep.puregreen.pl/hurom-h100-wyciskarka-wolnoobrotowa-do-sokow-czarna-perla.html.

2 Komentarze

  1. Posiadam taką wyciskarkę. Spisuje się rewelacyjnie. Moje dzieciaki wprost nie mogą się doczekać kiedy będą papierówki ( takie letnie jabłka) i soku z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*