Wybieramy blender – najlepsze urządzenia na rynku

[REKLAMA]

Blender ręczny stał się podstawowym wyposażeniem kuchennym, bez którego wielu ludziom trudno wyobrazić sobie przygotowywanie jakichkolwiek posiłków, czy przekąsek. Powstaje jednak pytanie, jaki blender wybrać? Bezsprzecznie warto rozważać zakup jedynie któregoś spośród markowych urządzeń uznanych producentów, takich jak Bosch. Jest to gwarantem nie tylko wysokiej funkcjonalności sprzętu, ale również jego trwałości.

Jaki blender ręczny wybrać?

Jeżeli poszukujesz niewielkiego, zgrabnego blendera, wybierz model ręczny, który po zakończeniu pracy bez trudu schowasz do dowolnej szafki, czy szuflady. Jaki blender ręczny kupić? Na pewno na uwagę zasługują najnowsze urządzenia marki Bosch z serii MaxoMixx. Dokonaliśmy przeglądu ich najważniejszych cech i funkcjonalności, które sprawiają, że to wyjątkowe blendery wielofunkcyjne:

  • Poczwórne ostrze QuattroBlade Pro – stopa urządzeń z serii MaxoMixx zakończona jest poczwórnym ostrzem o niezwykłych właściwościach tnących. Poczwórne ostrze działa wyjątkowo precyzyjnie i szybko. Na uwagę zasługuje również zoptymalizowana końcówka stopy urządzenia gwarantująca sprawne zagarnianie zwiększające efektywność sprzętu.
  • Ostrza do warzyw i owoców – przygotowując np. sałatkę lub koreczki potrzebujesz owoców i warzyw pokrojonych w równe kostki. Blender MaxoMixx umożliwia Ci otrzymanie idealnie równych kostek o wymiarach 9×9 lub 13×13.
  • Ergonomiczny kształt uchwytu i powłoka antypoślizgowa SoftTouch – producent zapewnia użytkownikowi pewny uchwyt urządzenia, które nie wyślizguje się z rąk. Nawet długie użytkowanie sprzętu nie powoduje bólu dłoni ani otarć dzięki dopasowaniu konstrukcji do dłoni oraz miękkiej, przyjemnej w dotyku powłoce pokrywającej w tym miejscu obudowę blendera.
  • Konstrukcja ze stali szlachetnej – do stworzenia obudowy urządzenia, jak również końcówki miksującej, wykorzystano najwyższej klasy stal szlachetną. Tym samym urządzenie cechuje się wyjątkową wytrzymałością, wykazując się trwałością nawet w kontakcie z wysokimi temperaturami. Niezależnie od poziomu nagrzania zawartości garnka, bez obaw możesz zanurzyć w nim swój blender.
  • Tryb Turbo – blender możesz uruchomić w trybie zwyczajnym lub Turbo, jeżeli wymaga tego obróbka danego produktu lub po prostu się spieszysz. Jeśli chcesz przyspieszyć pracę urządzenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.
  • Regulacja prędkości – zamiast włączać tryb Turbo, możesz też ustawić dokładną prędkością pracy blendera. Urządzenia MaxoMixx dają w tej kwestii olbrzymie możliwości dzięki aż 12 możliwym ustawieniom prędkości.

Który blender wybrać – flagowe modele marki Bosch

Blendery Bosch z serii MaxoMixx posiadają szereg wspólnych funkcjonalności, niemniej warto  porównać ze sobą konkretne modele, przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego z nich. Niewielkie różnice dotyczą mocy silnika, czy też szczególnego przystosowania poszczególnych urządzeń do wykonywania konkretnych prac. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze modele blenderów MaxoMixx:

  • MSM88190 – według wielu najlepszy blender wyprodukowany przez firmę Bosch. Moc napędzającego urządzenie silnika to aż 800 W. Użytkownik wraz z blenderem otrzymuje bogaty zestaw przystawek. Na uwagę zasługuje głównie foodprocesor wyposażony w tarczę do dokładnego krojenia w wiórki lub plastry.
  • MSM88160 – kolejny model z silnikiem o mocy 800 W i bogatym zestawem końcówek. Świetnie sprawdza się w ubijaniu piany oraz śmietany.
  • MSM87180 – nieco słabszy silnik o mocy 750 W również cechuje się ogromną wydajnością. Podobnie jak w przypadku poprzedników model MSM87180 umożliwia wykorzystanie rozmaitych końcówek sprzedawanych przez producenta w zestawie z urządzeniem.

Blendery z serii MaxoMixx to urządzenia wielofunkcyjne o wszechstronnym zastosowaniu, które wykorzystasz m.in. do przygotowania sałatki warzywnej, musu owocowego, skrojenia cebuli, skruszenia lodu, czy ubicia piany. Wszystko za sprawą dużej mocy silnika, sprawnego i wytrzymałego ostrza, oraz regulowanej prędkości pracy urządzenia. Specyfika i funkcjonalność urządzeń sprawiają, iż zasadne staje się pytanie, czy to jeszcze blendery, czy może już roboty kuchenne?

Artykuł powstał przy współpracy z Bosch Home – marką oferującą blendery. Więcej na Bosch-home.pl

2 Komentarze

  1. A ja zakupiłem w Julii dzisiaj blender russell hobbs mix&go steel i powiem szczerze lepsze rozwiązanie niż bosh tym bardziej,że ma wiele za uszami od czasów II w.ś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*