Jaki zlew do gastronomii wybrać?

[REKLAMA]

Wybór odpowiedniego zlewu do gastronomii jest bardzo ważnym elementem wyposażania kuchni w takim obiekcie. Każdy wymaga od pracownika, aby pracował jak najszybciej i jak najlepiej. Wysoka efektywność pracy idzie jednak w parze z wyposażeniem na jakim pracuje. Dobrze wykonane komory zlewowe, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, pozwalają pracować na wysokich obrotach, a jednocześnie są wygodne w użytkowaniu. Muszą być również wytrzymałe i odporne, dlatego do produkcji wykorzystuje się stal kwasoodporną AISI 304.

Od czego należy zacząć?

Początkowo musimy podjąć decyzję, czy decydujemy się na tańsze rozwiązanie, czyli komory zlewowe, czy też na gotowe produkty, takie jak jak zlewy gastronomiczne. W zależności od budżetu i oczekiwań oba rozwiązania mają swoje plusy oraz minusy.

Komory zlewowe do wspawania

Wybierając komorę zlewową do wspawania otrzymujemy duże możliwości konfiguracyjne. Do wyboru jest wiele produktów, które różną wymiary: długość, szerokość oraz głębokość. Innym elementem, który możemy wybrać w przypadku komory zlewowej, jest miejsce znajdowania się odpływu. Do wyboru są komory w wersji lewej, prawej oraz z centralnym odpływem.

Zlewy gastronomiczne czy komory zlewowe

Zestawy umywalkowe oraz zlewy gastronomiczne to bardziej kompletne rozwiązania dla klientów poszukujących większych możliwości. Zlewy gastronomiczne wyposażone są w tłoczony rant wodny oraz tłoczony ociekacz. Te elementy ułatwiają odprowadzanie wody oraz pozwalają łatwiej utrzymać czystość komory. Jednak problemem dla osób szukających modyfikacji będzie fakt, że w tym rozwiązaniu możliwości są mocno ograniczone. Dla osób chcących dobrać zlew o niestandardowych wymiarach lepsze mogą okazać się komory zlewowe do wspawania.

Duży wybór komór zlewowych do wspawania oferuje AiFO, które poszczycić się może komorami tłoczonymi w nowoczesny sposób. Ich lekko zaokrąglony kształt pozwala na oszczędności miejsca podczas transportu oraz magazynowania. To rozwiązanie pozwoliło również zlikwidować problemy związane z odkształcaniem termicznym podczas procesu zgrzewania komory.

Z szeroką ofertą komór zlewowych do wspawania, zlewów gastronomicznych oraz akcesoriów montażowych, takich jak: odpływy, syfony oraz rury przelewowe można zapoznać się tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*