Ciekawa aranżacja łazienki z wanną narożną

wanna besco

Jednym z głównych dylematów dotyczących aranżacji łazienki, jest ten związany z wyborem kabiny prysznicowej lub wanny. Oba rozwiązania mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Pomimo wciąż rosnącej popularności kabin prysznicowych Polacy chętnie wybierają do swoich łazienek wanny. Modelami, które natomiast cieszą się największym zainteresowaniem są wanny narożne. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tych produktach, a także poznać wanny narożne, które uznawane są za jedne z lepszych na rynku – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Wanny narożne Besco – wysoka jakość i ciekawe wzornictwo

Na rynku znajduje się wiele rodzajów wanien narożnych. Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają wanny narożne Besco. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ modele te są połączeniem ciekawej estetyki oraz najwyższej jakości wykonania.

Większość wanien narożnych Besco została wykonana z akrylu sanitarnego. Materiał ten posiada wiele zalet. Przede wszystkim akryl jest materiałem idealnie gładkim. Z tych względów czyszczenie powierzchni jest bezproblemowe a wanna ma właściwości antyseptyczne. Akryl poza tym jest materiałem posiadającym właściwości antypoślizgowe. Akrylowe modele tym samym są bezpieczne podczas użytkowania. Jest to istotne w przypadku, gdy z łazienki korzystają samodzielnie małe dzieci czy osoby starsze.

Wybierając wannę narożną Besco można za dodatkową opłatą zamówić do niej opcję Besco BeSafe. Dzięki tej opcji zyskuje się na powierzchni dna wanny dodatkową ochronną, antypoślizgową powierzchnię.

Poza tym akryl jest materiałem ciepłym. Woda w wannie akrylowej Besco nie wychładza się szybko, dzięki temu można cieszyć się komfortową kąpielą przez dłuższy czas, bez konieczności dolewania gorącej wody.

wizualizacja łazienki

Do jakich łazienek pasują wanny narożne Besco?

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Wanny narożne bowiem idealnie sprawdzą się zarówno w łazienkach przestronnych, jak i tych małych, blokowych. Wybór wanien, ich rozmiarów jest tak duży, że z powodzeniem wybrać można odpowiednią wannę nie tylko do danej łazienki, dopasowanej pod kątem wielkości, ale także i stylistyki.

Każdy producent wanien ma w swojej ofercie serie, które cieszą się mniejszym, jak i większym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku renomowanej marki Besco. W ich przypadku na wyróżnienie zasługują wanny narożne Besco ADA, a także wanny Besco Finezja. Modele te ze względu na swoją estetykę sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, a także i klasycznych.

Do niektórych modeli wanien Besco istnieje możliwość dokupienia komfortowych zagłówków czy uchwytów pomagających podczas wejścia czy wyjścia do wanny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*