Subskrypcja wina – Winerua.pl

W Polsce nie brakuje miłośników dobrych win. Nie ulega wątpliwości, że smakoszy tego rodzaju trunków szybko przybywa. Na pewno jest to związane z tym, że dobre wina z europejskich i światowych winnic są coraz łatwiej dostępne na terenie naszego kraju, aczkolwiek wciąż nie wszędzie. Na szczęście dziś wszystko kupimy online, w tym również wina. Oczywiście obowiązkowo należy postawić na sprawdzone i doświadczone podmioty, np. Winerua.

Winerua – co to takiego?

W pierwszej kolejności należy przyjrzeć się bliżej samemu projektowi, ponieważ subskrypcja wina jest czymś nowym na polskim rynku. Tak więc Winerua to podmiot, który powstał z pasji do tego rodzaju trunków.

Pomysłodawcy projektu, którzy rozkoszują się w winach z całego świata, postanowili podzielić się swoim doświadczeniem i trunkami z resztą społeczeństwa. Stąd stworzono Winerua Boxy. W najprostszym tłumaczeniu są to starannie wyselekcjonowane i pięknie opakowane wina, dzięki którym sama degustacja to już nie tylko rozkoszowanie się znakomitym smakiem, ale też niezapomniane przeżycie.

Subskrypcja wina Winerua to szansa na regularne otrzymywanie pięknie zapakowanych win prosto do domu. Obecnie marka oferuje wina w trzech pakietach, czyli:

  • Starter Box – 149 złotych miesięcznie;
  • Premium Box – 199 złotych miesięcznie;
  • Supreme Box – 299 złotych miesięcznie.

We wszystkie ceny wliczone są już koszty dostawy. Niezależnie od wybranego zestawu zawsze składa się on z trzech win. W zależności od wyboru klienta może on zasugerować firmie, jakie wina lubi bądź zdać się na specjalistów, którzy stworzą zestaw na bazie swojego doświadczenia.

Oczywiście zawsze są to wina z wysokiej półki, których nie można dostać w supermarketach. Sprowadza się je z rodzinnych winnic z całego świata. W przypadku najdroższego pakietu mamy do czynienia z winami, które zdobywają tytuły i nagrody na światowych konkursach.

Abonament na wino daje więc możliwość spróbowania trunków, którymi nie mamy możliwości raczyć się na co dzień. Co więcej, subskrypcja wina to nie wszystko. W zestawie znajduje się korkociąg. Dodatkowo Winerua chce edukować społeczeństwo. Stąd do zestawu dołączana jest karta win. W sposób szczegółowy opisuje ona otrzymane trunki, wraz z podpowiedziami, z jakimi daniami smakują one najlepiej.

Uzupełnijmy od razu, że wiele informacji na temat win znajduje się na firmowym blogu. Możemy powiedzieć, że to merytoryczna, pełna porad pigułka wiedzy o winach z całego świata.

Zestaw Winerua jako pomysł na prezent

Nie ulega wątpliwości, że zestaw win Winerua może być również ciekawym pomysłem na prezent. Dobrym winem nie pogardzi nikt, kto lubi tego rodzaju trunki. Firma oferuje dwa warianty takich prezentów. Są nimi:

  • Winerua Box – zestaw win zapakowany w piękną drewnianą skrzynkę lub estetyczny karton z możliwością grawera. Do każdego zestawu dołączany jest liścik, po czym wysyła się go na wskazany adres.
  • Voucher na subskrypcję Winerua Box – specjalny voucher dla solenizanta, który pozwoli mu aktywować wybrany zestaw. Voucher jest wysyłany elektronicznie, aczkolwiek istnieje możliwość jego wydrukowania.

Podsumowując, niezależnie, czy jest to wino na prezent, czy może własna subskrypcja na najlepsze wina świata, pomysł z abonamentem jest rewelacyjny. W końcu za stosunkowo niewielką opłatą pojawiła się możliwość skosztowania win z winnic całego świata, również trunków premium.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*