Zalety małych aneksów kuchennych

[REKLAMA]

Niewielkie mieszkania nie mogą być pozbawione kuchni. Jednak z uwagi na ograniczoną powierzchnię, czasami mamy poważny problem z podjęciem decyzji, czy chcemy przestronną i wygodną kuchnię – uzyskaną kosztem salonu, czy może mniejszy aneks kuchenny i bardziej przestronny salon lub sypialnię. My pozostajemy na stanowisku, że kuchnia mimo wszystko nie jest pomieszczeniem, w którym spędzamy najwięcej czasu. Dlatego dobrze zaprojektowany aneks kuchenny będzie lepszym wyborem od dużej kuchni.

Co powinien zawierać dobrze urządzony aneks kuchenny?

Blat roboczy, który kiedy nie jest użytkowany do przygotowania posiłków, będzie służyć nam jako stół lub barek. Jeśli jego wysokość zostanie odpowiednio dobrana, doskonale będzie się komponować z wysokimi stołkami barowymi, nazywanymi hokerami.

Zlewozmywak – w małym aneksie kuchennym w zupełności wystarczy jednokomorowy zlewozmywak, dzięki któremu zaoszczędzimy trochę miejsca. Warto go wykorzystać na kolejny bardzo przydatny sprzęt, którym jest…

Zmywarka – nic tak nie ułatwia codziennego funkcjonowania, jak zmywarka automatyczna. Do małego mieszkania wystarczy najmniejsza zmywarka o szerokości 45 cm. Jeśli miejsce na to pozwoli, można pomyśleć o zakupie większego urządzenia, ale nie zawsze jest to ekonomicznie uzasadnione.

Sprawdź także nowy sklep meblowy w Biłgoraju i zobacz najnowsze propozycje wyposażenia wnętrz.

3 Komentarze

  1. Aneksy są fajne, ale wydaje mi się że najlepiej sprawdzają się u singli, studentów, ogólnie rzecz biorąc w mieszkaniach w których nie ma dzieci. Ja mam dwójkę małych dzieci i marzę o kuchni z prawdziwego zdarzenia.

  2. Małe aneksy kuchenne to taki trochę przymus jak ma się małe mieszkanie. Kuchnia to podstawa i powinna być duża i bardzo funkcjonala, ale wiadomo nie zawsze są ku temu możliowści 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*