Dieta owocowa

[REKLAMA]

Diety owoce polegają na stosowaniu naturalnych ekstraktów z owoców cytrusowych. Wypłukują one z organizmu zalegające w nim toksyny, przyspieszając metabolizm. W porównaniu do innych programów odchudzających, dieta owocowa jest bardzo skuteczna w detoksykacji i leczeniu. Jest bogata w przeciwutleniacze, które opóźniają efekty starzenia i spowalniają powstawanie zmarszczek. Dobre diety owoce są ważnym elementem zdrowego i aktywnego trybu i stylu życia. Dieta owocowa ma jeszcze inną ważną zaletę. Jest nią ochrona przez chorobą niedokrwienia serca, cukrzycą i udaru mózgu. W odróżnieniu od innych diet, diety owoce nie tłumią apetytu.

Pomagaj szybko pozbyć się stresu, zrelaksować się, a przy tym nie wymagają długich i żmudnych ćwiczeń fizycznych. Są przez to proste, bezpieczne i skuteczne. Stosując ten rodzaj diety, w szybkim czasie będziesz mogła zobaczyć jeszcze inne jej efekty. Będzie to między innymi błyszcząca i bardziej elastyczna skóra. Dieta owocowa jest nie tylko doskonała w smaku, ale także znakomicie radzi sobie ze spalaniem tłuszczu. Stosując ją, przez cały dzień będziesz pełna energii, a Twoja pamięć będzie lepiej funkcjonowała. W tym czasie poprawia się także koncentracja. Wysoka zawartość witamin wzmacnia odporność organizmu, oraz poprawia proces trawienia.

Co jeszcze ma do zaoferowania dieta owocowa?

Oczyszcza jelita. Usuwa martwe komórki i niechciany tłuszcz poprzez układ wydalniczy i układ moczowy. W wyniku tego procesu poprawia się krążenie krwi, odpowiedzialne za dobre samopoczucie i chęć do większej aktywności fizycznej. Stosowanie diet owocowych nie wymaga od nas zmieniania nawyków żywieniowych. Możesz kontynuować swoją normalną diecie, a także czerpać korzyści z odchudzania. Dieta owocowa nie ma żadnych skutków ubocznych. Jest łatwo i elastyczna w stosowaniu. Możesz ją codziennie różnicować, przez co nie będzie nigdy monotonna. Skutecznie redukuje cellulit oraz eliminuje problem nadmiaru masy ciała. Widoczne rezultaty mogą się pojawiać po pięciu tygodniach jej stosowania!

4 Komentarze

  1. Super artykuł. Ja właśnie testuję dietę dr. dąbrowskiej i jest straszna, nigdy nie miałam takich wzdęć jak teraz a od lat jestem weganką. Ale cytrusy kocham <3
    Masz bardzo estetyczną stronę 🙂

  2. Owoce to świetne źródło witamin i minerałów i warto sięgać po nie właściwie codziennie. Nie należy jednak zapominać że są również źródłem cukru.

  3. Pamiętajmy jednak, że owoce najzdrowsze są na surowo. Dodawanie do nich słodkich sosów, cukru czy śmietany czyni takie desery wysokokalorycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*