Robot planetarny do 1000zł? Postaw na roboty planetarne od ETA!

[REKLAMA]

Cieszące się dużą popularnością rynkową roboty planetarne uznaje się za drogie. Mówi się, że na zakup robota planetarnego należy przeznaczyć powyżej tysiąca złotych, a w praktyce nawet do kilku tysięcy. Nie jest to prawdą.

Cieszące się dużą popularnością rynkową roboty planetarne uznaje się za drogie. Mówi się, że na zakup robota planetarnego należy przeznaczyć powyżej tysiąca złotych, a w praktyce nawet do kilku tysięcy. Nie jest to prawdą, bowiem podstawowe roboty planetarne od ETA w ofercie sklepu ElektroGuru.com, we współpracy z którym powstał ten artykuł, można nabyć za znacznie mniejsze pieniądze. Jakie roboty planetarne do 1000zł posiada w katalogu czeska marka?

Kompaktowy robot planetarny do 1000zł – ETA Mezo

Roboty planetarne od ETA z serii Mezo charakteryzują się mniejszymi gabarytami od klasycznych urządzeń tego typu proponowanych przez innych producentów. Posiadają misy ze stali nierdzewnej o pojemności 4L, która okazuje się wystarczająca do większości domowych zastosowań oraz silniki o mocy 600W, które dobrze radzą sobie z podstawowymi czynnościami, jakim przypisywane są roboty planetarne.

Każdy robot planetarny ETA Mezo II wyposażony jest w zestaw podstawowych mieszadeł składający się z końcówki do mieszania, trzepaczki do ubijania oraz haka do wyrabiania ciast. Do wszystkich modeli robotów ETA Mezo pasują także akcesoria dodatkowe kompatybilne z urządzeniami marki. Sprzęty można zatem uzupełniać o maszynki do mielenia mięsa, wykrojniki do makaronów, szatkownice czy wyciskarki do soków.

Najtańszy robot planetarny w ofercie czeskiej marki – ETA Mezo Smart, można kupić już za 349zł. Podstawowy model nie jest wyposażony w dodatkowe akcesoria. Całkiem niezły ich wachlarz można natomiast znaleźć w robocie planetarnym ETA Mezo II za 549zł. Model uzupełniono bowiem o praktyczne dostawki do nabijania kiełbasek, Kebbe oraz ciasteczek, a także końcówkę do rozdrabniania i siekania.

Uniwersalne roboty planetarne od ETA z serii Gratussino

W ofercie czeskiego producenta uwagę zwracają uniwersalne roboty planetarne ETA z kolekcji Gratussino. Urządzenia posiadają silniki o mocy od 800 do 1000W i wyposażone są w praktyczne misy o pojemności 4,5L wykonane ze stali nierdzewnej. Do serii Gratussino należą roboty planetarne od ETA Smart, Maxo II oraz Bravo II. Wszystkie roboty planetarne kolekcji można uzupełnić o uniwersalne akcesoria do robotów planetarnych ETA.

Robot planetarny ETA Gratussino Smart kosztujący w ElektroGuru.com zaledwie 599zł jest bardzo uniwersalnym urządzeniem z silnikiem o mocy 800W z płynną regulacją prędkości przy pomocy intuicyjnego pokrętła. Na wyposażeniu robota znajdują się, poza standardowymi mieszadłami, maszynka do mielenia mięsa, młynek do maku oraz końcówka do rozdrabniania i siekania.

W kolekcji Gratussino można znaleźć także modele Bravo II za 799zł oraz Maxo II za 999zł. Pierwsze urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 800W ze skokową regulacją prędkości w zakresie 8 stopni i praktycznym trybem pulsacyjnym. Drugie, posiada mocniejszy silnik 1000W z płynną regulacją mocy bez trybu pulsacyjnego. Roboty planetarne Gratussino Bravo II Maxo II sprzedawane są wraz z maszynkami do mielenia mięsa – w opakowaniu modelu Maxo II można znaleźć też młynek do maku.

Dobry robot planetarny do 1000zł to nie mit! Świetnej jakości roboty planetarne w niskich cenach oferuje bowiem czeska marka AGD ETA, której urządzenia ze średniej półki można z czystym sumieniem polecić większości użytkowników.

Produkty można znaleźć w sklepie ElektroGuru.com. Charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale i prostotą obsługi oraz możliwością rozbudowywania poprzez akcesoria dodatkowe.

Podstawowe roboty planetarne od ETA do 1000zł to urządzenia, w które zdecydowanie warto zainwestować, tym bardziej, że nie kosztują wiele, a oferują mnóstwo możliwości, jakich oczekuje się od dobrego robota planetarnego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*